EKOTERN servis

Pro dosažení vašich cílů!

Aktuality


Školení obsluh řetězových pil

Školení obsluh řetězových pil zaměřujeme na minimalizaci rizika vzniku úrazu. Kromě Nařízení vlády a příslušných zákonů upozorňujeme především na platnost fyzikálních zákonů a na dopady z toho, pokud nejsou respektovány. Značnou pozornost věnujeme i Analýze rizik, zpracované zaměstnavatelem. Tam kde zaměstnavatel povinnou analýzu rizik ještě nemá zpracovanou pomůžeme s jejím vytvořením.


Komunikační dovednosti

Komunikační dovednosti jsou klíčem k prosazování svých zájmů. Součástí toho je i správné analyzování protistrany a správný výběr způsobu argumentace. Náš jednodenní kurz vás posune opět blíže k cíli.


Povinné školení řidičů

Povinné školení řidičů jen elektronicky? To je vhodné jen pro toho, kdo si potřebuje jen odškrtnout splnění úkolu a příliš mu nezáleží na zdraví lidí za volantem. Naopak ti, kteří chtějí aby jejich lidé jezdili bezpečně a šetrně  využijí náš kurz řidičů. Odhalíme jim i to, co se v autoškole nenaučili.


Práce asistentky

Práce asistentky by neměla stát jen na reprezentaci a vaření kávy. V této pracovní pozici může asistentka sehrát významnou roli a stát se tak nepomíjitelnou oporou svého šéfa a celé firmy. Naučíme asistentky i organizovat řídit a usměrňovat pracovní porady ku prospěchu firmy.


Vzdělávání ve firmě

Vzdělávání ve firmě vede týmy k růstu brandu, ale i k vyšší soudržnosti celých týmů v rámci vzájemné spolupráce. Individuality se svými vlastnostmi a schopnostmi je třeba využít ve prospěch celého týmu. Jde o dlouhodobý proces, který dostává firmu do konkurenční výhody. Poradíme, jak na to.


Práce ve výškách

Práce ve výškách a nad volnou hloubkou se počítá již od 150cm nad pevným povrchem. Je-li práce vykonávána nad touto výškou, je třeba provést řádné a hlavně průkazné proškolení. Bez něj je případný úraz připočítán na vrub zaměstnavateli.


Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku
pod spisovou značkou C 30365 vedeném u
Krajského soudu v Brně