EKOTERN servis

Pro dosažení vašich cílů!

Služby

Kurzy, školení, semináře, poradenství, nastavení vnitřních pravidel, controlling

Pro zájemce o úspěšné podnikání

Snadno se do podnikání vstupuje a obtížně se z něho vystupuje. Podnikání má svá pravidla a ty musí podnikatel zvládat. Podnikatelé se nacházejí v mnohem náročnější pozici, než zaměstnanci. Pokud jim chybějí informace, doplníme je a pomůžeme najet na tu správnou kolej, nebo bezpečně zaparkovat. Vše v rámci platných pravidel a bezpečných postupů. Nejžádanějším kurzem je kurz START  Konzultace probíhají v duchu ochrany zájmů našich zákazníků.

Pro podnikatele

Bez problémů firma nemůže fungovat. Tam, kde stávající postupy a kroky  při řízení firmy nestačí, můžeme podat pomocnou ruku. Především proškolíme v kurzu pro manažery odpovědné pracovníky. Můžeme provést analýzu současného stavu vašeho hospodaření formou daňové due diligence a navrhnout vám účinná opatření. Netvrdíme, že umíme pomoci ve všem. Někdy pomůžeme jen doporučením, které sníží celkový objem škod, které už jsou nevyhnutelné, nebo jim můžeme předejít protřednictvím obchodní due diligence. Obvykle ale naše podpora ukáže cestu a tam, kde je to třeba, přiložíme i ruku k dílu. Vyhledejte si mezi našimi produkty ten nejvhodnější, nebo nám prostě zavolejte. Pomůžeme Vám rozhodnout se správně. 

Koučink

Někdo má raději, když mu vše nejen řekneme, ale prakticky ukážeme, vysvětlíme a ověříme, zda to správně pochopil. Proto jsme vytvořili produkt, který potěší každého, kdo má raději individuální přístup. Navíc jsme po zkušenostech vytvořili produkt, jehož cenu si koučovaná osoba přizpůsobuje sama. Zkuste to a neváhejte! Budete příjemně překvapeni a navíc můžeme koučovat i on-line.

Ostatní služby

Kromě výše zmíněného odborného poradenství a konzultací, zajišťuje naše společnost taktéž četné odborné kurzy vyžadované legislativou. Přednášíme, publikujeme. Při veškerých našich akcích se setkáváte pouze s našimi odbornými a zkušenými lektory. Celou řadu dalších produktů potřebných pro podnikatele najdete zde.


Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku
pod spisovou značkou C 30365 vedeném u
Krajského soudu v Brně