EKOTERN servis

Pro dosažení vašich cílů!


Daňová evidence

Kurz zaměřený na zvládnutí vedení daňové evidence vlastními silami.


Externí vedení účetnictví a DE pro fyzické osoby – podnikatele považují někteří podnikatelé za značný úbytek vydělaných peněz. Navíc ne každý podnikatel má o principech vedení DE povědomost a tím může ztrácet přehled o tom, jak si skutečně stojí. Poskytovatelé účetních služeb nabízejí své služby ve značně rozdílných cenách i kvalitě. Ti levní chtějí jen odměnu, ti dražší si jsou vědomi hloubky odpovědnosti a nechají si pochopitelně za to zaplatit. Vstupte proto do tajů DE sami a rozhodujte se pak snadněji a správně.

Dozvíte se, jak se správně DE vede, co jsou a co nejsou uznatelné výdaje a proč, jaká je další povinná evidence a co musíte učinit proto, abyste nepadli do nebezpečí sankcí.

Naučíte se vést si samostatně svou daňovou evidenci, nebo přinejmenším kontrolovat práci toho, komu jste svou DE svěřili. Naučíte se, jak správně uzavřít smlouvu, abyste neplatili  za chyby druhých.

Přihláška

Zdroj dynamické sekce: Přihláška - Daňová evidence (Formulář)

Lektor - Jiří Novotný


Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.

Cena

1260 Kč (1525 Kč vč DPH)


Další kurzy
Kurzy


Zaujal Vás tento kurz?

kontaktujte nás!Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku
pod spisovou značkou C 30365 vedeném u
Krajského soudu v Brně