EKOTERN servis

Pro dosažení vašich cílů!


Podnikatelský záměr

Kurz zaměřený na kvalitní zpracování a posouzení podnikatelského plánu a rozpočtu i vlastností a schopností potřebných pro podnikání


Vstoupit do podnikání bez jasného podnikatelského záměru a rozpočtu je podobné, jako předjíždět v nepřehledné zatáčce. Důsledky špatného vstupu nese řada podnikatelů a jejich rodin po mnoho let. Dobře sestavený podnikatelský plán a rozpočet je „slabikářem“ pro nový podnikatelský subjekt a může jej snáze a bezpečněji dovést k úspěchu. Naopak jeho absence je nůší plnou rizik a nemilých překvapení.

Dozvíte se, jak přistupovat ke svému podnikatelskému snu a jak nastavit jednotlivé kroky k jeho realizaci. Dozvíte se i to, jak minimalizovat rizika.

Naučíte se jak postupovat, abyste nezůstali  bezradně stát uprostřed cesty bez prostředků.

Přihláška

Zdroj dynamické sekce: Přihláška - Podnikatelský záměr (Formulář)

Lektor - Jiří Novotný


Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.

Cena

4760 Kč (5760 Kč vč DPH)


Další kurzy
Kurzy


Zaujal Vás tento kurz?

Kontaktujte nás!Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku
pod spisovou značkou C 30365 vedeném u
Krajského soudu v Brně