Kurzy

2/ Podnikatelský záměr

Kurz zaměřený na kvalitní zpracování a posouzení podnikatelského plánu a rozpočtu i vlastností a schopností potřebných pro podnikání

Vstoupit do podnikání bez jasného podnikatelského záměru a rozpočtu je podobné, jako předjíždět v nepřehledné zatáčce. Důsledky špatného vstupu nese řada podnikatelů a jejich rodin po mnoho let. Dobře sestavený podnikatelský plán a rozpočet je „slabikářem“ pro nový podnikatelský subjekt a může jej snáze a bezpečněji dovést k úspěchu. Naopak jeho absence je nůší plnou rizik a nemilých překvapení.

Dozvíte se, jak přistupovat ke svému podnikatelskému snu a jak nastavit jednotlivé kroky k jeho realizaci. Dozvíte se i to, jak minimalizovat rizika.

Naučíte se jak postupovat, abyste nezůstali  bezradně stát uprostřed cesty bez prostředků.Zaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
4760 Kč (5760 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 11.03 09:00, Brno
  • 27.03 09:33, Brno
  • 09.04 09:00, Brno
  • 25.04 09:00, Brno